Erdoğan’dan Bursalı’ya soğuk duş: ‘Istakoz ne ki’ dedirtti

AKP’li Şebnem Bursalı, bayramda yaptığı “ıstakozlu paylaşımın” ardından bu kez de dünyanın en ünlü markalara ait taktığı takılarla gündeme geldi. Bursalı’nın bütün fotoğraflarında dikkat çeken takılar ünlü Fransız markası Louis Vuitton’a ait.

Annesinin mezarını ziyaret ettiğinde taktığı çiçekli bileklik yine aynı markadan. Fiyatı ise firmanın sitesinde 6 bin 900 dolar yani yaklaşık 224 bin 101 lira olarak görülüyor.

Yine birlikte taktığı Louis Vuitton marka bileziğin fiyatı da 7 bin 950 dolar. O da bugünkü kurla yaklaşık 259 bin 808 bin TL.

Bursalı’nın daha önceki etkinliklerde taktığı bileklikler de yine aynı marka. Oy kullanırken bileğinde bulunan beyaz bileklik ise firmanın sitesinde 15 bin dolar olarak görülüyor. Yani yaklaşık 487 bin 141 TL.

KILIÇDAROĞLU İLE NASIL BULUŞTU

Şebnem Bursalı’nın bir etkinlikte koluna taktığı Marteniçka (Martenitsa) ise ayrıca dikkat çekti. Marteniçka, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim kampanyasında kullanılmıştı.

ERDOĞAN’DAN SOĞUK DUŞ

İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı dün Meclis’e geldi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşerek özür diledi.

AKP Meclis Grup Toplantısı ardından milletvekilleri ile özel görüşen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına giden Bursalı’ya, AKP Ankara Milletvekili Osman Gökçek eşlik etti.

Sözcü’den Veli Toprak haberine göre, Gökçek “Efendim Şebnem hanım çok üzgün, görüyorsunuz…” dedi. Bursalı’nın da başını öne eğerek “Çok üzgünüm…” ifadesiyle özür dilediği öğrenildi.

Erdoğan ise bu sözlere karşı hiçbir yorum yapmadı ve cevap vermedi. Gökçek ve Bursalı daha sonra odadan ayrıldığı iddia edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x